KONST / Litografier / Färglitografi 15528408
nr 1552 8408
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Modell. Signerad, numrerad 119/220. Färglitografi, bildmått: 54x36 cm, yttermått inklusive ram: 70x51 cm
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:35:48
15/7 13:32:15